Titulky


* 0-9 A B C,Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R,Ř S,Š T U V W X Y Z,Ž ?

CD český název anglický název titulky CSFD
7x 0
1 13 duchů Thir13en Ghosts 13duchu 29956
1 28 dní 28 Days 28days 11098
2 28 dní poté 28 Days Later 28dlater 895
1 28 dní poté 28 Days Later 28dlater 895
1 40 dnů a 40 nocí 40 Days and 40 Nights 40d40n 13150
1 51st State The 51st State 51st 14787
1 8 Mile 8 Mile 8mile 4118
8x A
1 Agent Bílá krvinka Osmosis Jones osmosis 2592
1 Ali G Indahouse Ali G In Da House aligi 11932
2 Amélie z Montmartru Le Fabuleux Destin D'Amélie Poulain amelie 29221
1 Americká krása American Beauty abeauty 6654
2 Andrew - člen rodiny Bicentennial Man andrew 1623
2 Anna a král Anna And The King annaking 8958
2 Apollo 13 Apollo 13 titulky 4541
1 Atlantis: Tajemná říše Atlantis: The Lost Empire atlantis 12649
8x B
1 Banditi Bandits bandits 5943
1 Big Hit The Big Hit bighit 20665
2 Blade II Blade II blade2 8999
1 Bláznivá školka Daddy Day Care daddyday 45245
1 Bowling for Columbine Bowling for Columbine bowling 44726
1 Božský Bruce Bruce Almighty bruce 43445
1 Bratříčku, kde jsi? O Brother, Where Art Thou? obrother 1611
1 Bulšit Not Another Teen Movie bulsit 20822
8x C
1 Cela The Cell cela 11880
1 Cesta do pekel Road To Perdition roadtop 6656
-1 Constantine Constantine constantine 118298
1 Černý jestřáb sestřelen Black Hawk Down titulky 8266
2 Červený drak Red Dragon redd 7588
2 Česká spojka Bad Company badc 8214
2 Čistá duše A Beautiful Mind bmind 4543
1 Čtyři pokoje Four Rooms 4rooms 7743
13x D
1 Dámy nebo nedá mi? Sorority Boys sboys 34954
1 Daredevil Daredevil daredevil 10213
1 Deník sexuálních obětí Diary of A Sex Addict diarysex 21923
3 Děti planety Duna Children of Dune detiduny 83759
1 Deuce Bigalow:Evropský gigolo Deuce Bigalow: European Gigolo gigolo2 134560
1 Divoké kočky Coyote Ugly cugly 17585
2 Dnes neumírej Die Another Day daday 11036
2 Doba ledová Ice Age iceage 19838
2 Dogma Dogma dogma 10216
1 Dokonalá vražda A Perfect Murder pmurder 2305
1 Dr. Dolittle 2 Dr. Dolittle 2 drdol2 14993
1 Duna Dune duna 73868
3 Duna 2000 Dune 2000 duna2000 73868
4x E
1 Elita Antitrust elita 15377
1 Equilibrium Equilibrium equi 10638
1 Evoluce Evolution evol 10390
1 Expres foto One Hour Photo onehour 17751
2x F
1 Final Fantasy: Esence života Final Fantasy: The Spirits Within ffantasy 11110
1 Frekvence Frequency freq 11359
8x G
1 Galaxy Quest Galaxy Quest gquest 18049
2 Gangy New Yorku Gangs of New York gangs 8245
1 Gattaca Gattaca gattaca 11993
1 Gen-X Cops Gen-X Cops genxcops 11414
2 Gladiátor Gladiator gladiator 8271
1 Go Go go 12533
2 Good Bye, Lenin! Good Bye, Lenin! lenin 111733
1 Gothika Gothika gothika 92382
18x H
2 Harry Potter a kámen mudrců Harry Potter And The Sorcerer's Stone harryp 1626
2 Harry Potter a tajemná komnata Harry Potter And The Chamber of Secrets harryp2 1624
1 Hekři Hackers hackers
1 Hekři 2 - Nebezpečný kód Hackers 2 - Operation Takedown hackers2 1516
1 Hele vole, kde mám káru? Dude, where's my car? heydude 29942
2 Helena Trojská Helen Of Troy helent 118308
1 Hladina adrenalinu Extreme Ops adrenalin 70020
1 Hledá se Nemo Finding Nemo nemo 43924
1 Hodiny The Hours hodiny 2234
1 Holky to chtěj taky Mädchen Mädchen madchen 37119
1 Hon na ponorku The Hunt for Red October redoct 6644
1 Hook Hook hook 8639
1 Horizont události Event Horizon eventh 149
-2 Hranice zlomu Beyond Borders hrzlomu 42932
1 Hulk Hulk hulk 5728
2 Hulk Hulk hulk 5728
2 Hvězdná pěchota - Akce Tesca Roughnecks:Starship Troopers Chronicles - Volume 2: The Tesca Campaign tesca 72929
2 Hvězdné války: Epizoda II - Klony útočí Star Wars: Episode II - Attack of The Clones sw2 6171
4x Ch
1 Charlieho andílci Charlie's Angels changels 11720
1 Charlieho andílci 2: Na plný pecky Charlie's Angels 2: Full Throttle changels2 16952
2 Chicago Chicago chicago 74054
2 Chyť mě, když to dokážeš Catch Me If You Can catchme 8630
3x I
1 Impostor: Živá zbraň Impostor impostor 11891
2 Insomnie Insomnia insomnia 6994
1 Ironie osudu / Incident Changing Lanes chlanes 10209
12x J
1 Já, mé druhé já a Irena Me, Myself & Irene myself 2591
1 Já, robot I, Robot irobot 91975
1 Jackass: Film Jackass: The Movie jackass 45560
1 Jádro The Core core 142
2 Jak ztratit kluka v 10 dnech How To Lose A Guy In 10 Days howlose 32933
1 Jako kočky a psi Cats & Dogs catsdogs 12969
1 Jay a Mlčenlivej Bob vrací úder Jay and Silent Bob Strike Back jay 10220
2 Jeden svět nestačí The World Is Not Enough enough 297
1 Jedinečný The One theone 25098
2 Johanka z Arku Joan of Arc titulky 774
1 Johnny English Johnny English jeng 43142
1 Jsem agent I Spy ispy 14678
19x K
2 K-19: Stroj na smrt K-19: The Widowmaker k19 778
1 Kdo hulí, ten umí How High hhigh 19452
1 Kdysi dávno v Mexiku Once Upon A Time In Mexico desperado2 43393
2 Kill Bill Kill Bill killbill 43483
1 Kill Bill 2 Kill Bill: Vol. 2 killbill2 136304
1 Klokan Jack Kangaroo Jack klokanj 45313
1 Klub rváčů Fight Club fclub 2667
1 Kluci nepláčou Boys Don't Cry boysdc 29419
1 Kluci to taky chtěj ... a pořád Knallharte Jungs kluci 49249
2 Kód Navajo Windtalkers navajo 9868
1 Kostka The Cube cube 33285
1 Kostka 2 Cube 2: Hypercube cube2 36439
1 Kráčející skála The Rock kskala 118124
2 Král Artuš King Arthur kartus 116485
1 Král Škorpion The Scorpion King scorpion 7934
1 Království ohně Reign of Fire reign 18204
1 Krásná pokojská Maid in Manhattan maid 41486
2 Kruh The Ring ring 43514
1 Kurýr Le Transporteur kuryr 38102
10x L
1 Lara Croft Tomb Raider Lara Croft Tomb Raider lara 9716
1 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life lara2 42912
2 Láska je kurva Amores Perros amoresp 35429
1 Láska je slepá Shallow Hal shal 2593
2 Leon Leon leon 773
1 Lepší už to nebude As Good As It Gets asgood 944
1 Liga výjimečných The League Of Extraordinary Gentlemen liga 7000
1 Loď duchů Ghost Ship gship 18888
2 Loupež po italsku The Italian Job italianj 32960
1 Lovec policajtů Exit Wounds titulky 464
20x M
2 Master & Commander: Odvrácená strana světa Master And Commander: The Far Side Of The World mac 39648
1 Matrix Matrix titulky 9499
2 Matrix Reloaded The Matrix Reloaded matrixr 9497
1 Matrix Reloaded The Matrix Reloaded matrixr 9497
1 Matrix Revolutions The Matrix Revolutions matrix3 9498
1 Mechanický pomeranč A Clockwork Orange titulky 5395
1 Město andělů City of Angels cityofa 8405
2 Milionový závod Rat Race mzavod 10200
2 Minority Report Minority Report mreport 8647
2 Minority Report Minority Report mreport 8647
1 Mission Impossible 2 Mission Impossible 2 mi2 9861
1 Mluv s ní Hable con ella mluvsni 69
1 Modrý blesk Blue Streak titulky 18189
1 Monty Python: Smysl života Monty Python's The Meaning of Life mptmol 3309
1 Moulin Rouge Moulin Rouge mrouge 6175
2 Můj soused zabiják The Whole Nine Yards zabijak 16737
1 Mumie The Mummy titulky 8584
1 Mumie se vrací The Mummy Returns mummy2 8583
1 Muži v černém Men In Black mib 11893
1 Muži v černém 2 Men In Black II mib2 13694
9x N
1 Nebe Heaven heaven 15728
1 Nejlepší způsob, jak zemřít A Better Way To Die abwtd 20664
1 Nelítostný souboj Heat heat 6444
1 Neprůstřelný mnich Bulletproof Monk bmonk 44096
1 Nepřítel před branami Enemy At The Gates egates 164
1 Neříkej ani slovo Don't Say A Word nerikej 10637
1 Nezvratný osud Final Destination finald1 29943
1 Nezvratný osud 2 Final Destination 2 finald2 82444
1 Noc oživlých mrtvol Night of the Living Dead nldead 22963
4x O
1 Odplata Payback payback 12855
1 Orange County Orange County orangec 19066
2 Ospalá díra Sleepy Hollow shollow 1080
1 Osud světa Returner returner 148619
27x P
2 Pád Třetí říše Der Untergang untergang 116563
2 Pán prstenů The Lord of The Rings titulky 13477
1 Pán prstenů: Dvě věže The Lord of The Rings: The Two Towers lordring2 4713
2 Pán prstenů: Dvě věže The Lord of The Rings: The Two Towers lordring2 4713
2 Pán prstenů: Návrat Krále The Lord of The Rings: The Return Of The King lordring3 4712
3 Pán prstenů: Společenstvo prstenu The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring lordring 4711
2 Pán prstenů: Společenstvo prstenu The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring lordring 4711
1 Past Entrapment titulky 143
2 Pearl Harbor Pearl Harbor pharbor 545
2 Pianista The Pianist pianista 7355
1 Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly The Pirates of the Caribbean pirati 43513
1 Planeta opic The Planet of The Apes apes 1079
1 Plnou parou vzad! Boat Trip boattrip 12997
1 Po čem ženy touží What Women Want women 12862
1 Pornografický vztah Une Liaison Pornographique pvztah 37764
2 Poslední pevnost The Last Castle lcastle 20946
1 Poslední samuraj The Last Samurai psamuraj 43582
1 Poslední samuraj The Last Samurai psamuraj 43582
1 Pravá blondýnka Legally Blonde blonde 22810
1 Pravá blondýnka 2 Legally Blonde 2: Red White & Blonde blonde2 77044
1 Prci, prci, prcičky 2 American Pie 2 prci2 20318
1 Prci, prci, prcičky 3 American Pie 3 prci3 117437
1 Proroctví z temnot The Mothman Prophecies mothman 7185
1 Přeber si to Analyze This analyze 7566
1 Přelet nad kukaččím hnízdem One Flew Over the Cuckoo's Nest prelet 2982
1 Pulp Fiction: Historky z podsvětí Pulp Fiction pulpf 8852
1 Pustina Deathlands pustina 76669
9x R
1 Resident Evil Resident Evil revil 151
1 Riddick: Kronika temna The Chronicles of Riddick riddick 134348
1 Road Trip Road Trip roadtrip 16583
-1 Roboti Robots robots 117220
1 Romeo a Julie Romeo + Juliet romeo 6176
1 Ronin Ronin ronin 10651
1 Rudá planeta Red Planet redp 13963
1 Rychle a zběsile The Fast And The Furious fastandf 1616
1 Rychle a zběsile 2 2Fast 2Furious 2fast2f 91033
29x S
2 S.W.A.T. S.W.A.T. swat 44487
1 Salton Sea The Salton Sea saltons 11901
1 Saw: Hra o přežití Saw saw 173957
1 Scary Movie - Děsnej Biják Scary Movie scarym 29833
1 Scary Movie 2 Scary Movie 2 scarym2 11751
1 Scary Movie 3 Scary Movie 3 scarym3 45811
1 Sedm let v Tibetu Seven Years In Tibet 7let 169
1 Sexbomba od vedle The Girl Next Door sexbomba 108146
1 Seznamte se, Joe Black Meet Joe Black joeblack 933
1 Shrek Shrek shrek 14999
1 Shrek 2 Shrek 2 shrek2 15000
1 Skála The Rock skala 546
1 Sleduje tě vrah The Watcher watcher 15619
2 Slzy slunce Tears of The Sun slzy 70165
1 Solaris Solaris solaris 8568
1 Spawn Spawn spawn 20310
1 Spider-man Spider-man spiderman 7563
1 Spider-man Spider-man spiderman 7563
2 Spider-man 2 Spider-man 2 spiderman2 116933
1 Stalingrad Stalingrad stalingrad 26591
-2 Stopařův průvodce po Galaxii The Hitchhiker's Guide to the Galaxy hguide 182343
1 Strach a hnus v Las Vegas Fear And Loathing in Las Vegas vegas 3303
1 Stroj času The Time Machine timem 13542
1 Super Size Me Super Size Me sizeme 166969
1 Svatba mého nejlepšího přítele My Best Friend's Wedding titulky 17141
1 Šerifové U.S. Marshals usm 12251
2 Šestý smysl The Sixth Sense titulky 8364
1 Šípková Růženka Sleeping Beauty titulky 37408
2 Štvanec The Hunted hunted 3195
16x T
1 Talentovaný pan Ripley The Talented Mr. Ripley ripley 14144
2 Tanec v temnotách Dancer In The Dark dancer 9389
1 Taxi, Taxi Taxi 2 taxi2 33555
1 Taxi 3 Taxi 3 taxi3 33556
1 Telefonní budka Phone Booth budka 8227
1 Tělo na tělo Ballistic: Ecks vs. Sever ecks 43718
1 Terminál The Terminal terminal 117043
1 Terminátor 3: Vzpoura strojů Terminator 3: Rise Of The Machines termi3 15908
1 Terminátor 3: Vzpoura strojů Terminator 3: Rise Of The Machines termi3 15908
2 Test The Recruit test 69991
1 Texaský masakr motorovou pilou The Texas Chainsaw Massacre texaschm 116894
1 Tmavomodrý svět tmsvet 8803
2 Troja Troy troja 71307
1 Třináctka Thirteen thirteen 40376
1 Twister Twister titulky 11213
2 Tygr a drak Crouching Tiger, Hidden Dragon tygrdrak 5733
7x U
1 U-571 U-571 u571 13952
2 Údolí stínů We Were Soldiers ustinu 12861
1 Úkryt Panic Room titulky 2670
1 Umění boje The Art of War artofwar 10806
1 Umučení Krista The Passion Of The Christ umuceni 70199
1 Univerzální voják: Zpět v akci Universal Soldier: The Return titulky 7739
1 Útok z hlubin Deep Blue Sea deepbsea 4157
7x V
1 V moci ďábla The Exorcism of Emily Rose exorcism 194885
1 Van Helsing Van Helsing vhelsing 1699
1 Velmi nebezpečné známosti 2. Cruel Intentions 2. cruel2 17813
2 Vertical Limit Vertical Limit vlimit 12966
1 Vyděrači Excess Baggage vyderaci 16547
1 Vzhůru nohama Head Over Heels hoh 29813
1 Vzorec pro vraždu Murder by Numbers murder 8177
1x W
1 Wasabi Wasabi wasabi 21010
6x X
1 X-men X-men x-men 8412
1 X-men 2 X-men 2 x-men2 40326
2 X-men 2 X-men 2 x-men2 40326
2 X-men 2 X-men 2 x-men2 40326
2 xXx XXX xxx 1621
-1 xXx: Nová dimenze XXX: State of the Union xxx2 69715
9x Z
1 Z pekla From Hell fromhell 13286
1 Zachraňte Silvermana Saving Silverman silverman
2 Zaklínač Wiedźmin zaklinac 48333
2 Zelené peklo Basic basic 43310
1 Zkurvenej pátek Next Friday titulky 30400
1 Zloději času Clockstoppers zcasu 10812
1 Znamení Signs signs 8363
1 Zorro: Tajemná tvář The Mask of Zorro titulky 13356
1 Ztraceno v překladu Lost In Translation ztraceno 75893